HYDRALOOP ČASTO KLADENÉ DOTAZY

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak Hydraloop recykluje šedou vodu?


Hydraloop používá jedinečnou patentovanou technologii čištění a dezinfekce vody. Běžné systémy používají k úpravě vody filtry nebo membrány, které se ucpávají a vyžadují pravidelnou údržbu. Unikátní patentovaná technologie, která je srdcem Hydraloop, odstraňuje nečistoty, mýdlo a další znečištění z vody z vany, sprchy a pračky bez použití filtru chemikálií. Hydraloop se automaticky čistí každých pár týdnů, aniž byste museli cokoli dělat. Z tohoto důvodu jsou požadavky na údržbu nízké.
Voda ze sprchy, vany a pračky se shromažďuje do Hydraloopu. Systémy úpravy kombinují 5 technologií pro odstranění nečistot, mýdla a dalších částic z vody; Sedimentace, flotace, flotace rozpuštěným vzduchem, odstřeďování a aerobní bioreaktor. Šestou technologií, která je konečnou úpravou, je dezinfekce pomocí UV světla.

Kvalita vody nabízená společností Hydraloop je certifikována a je čistá, čirá a bezpečná a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy.
Co je to šedá voda?


Šedá voda je lehce znečištěná odpadní voda z vaší vany, sprchy a pračky. Nezahrnuje odpadní vodu z vaší kuchyně nebo toalety a neobsahuje žádný odpad, fekálie a moč.
ak bezpečná je voda recyklovaná systémem Hydraloop?


Kvalita vody nabízená společností Hydraloop je certifikována a je čistá, čirá a bezpečná a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy. Vaše voda Hydraloop není vhodná jako pitná voda.
K čemu mohu použít Hydraloopem ošetřenou šedou vodu?


Inteligentní systém recyklace vody Hydraloop zpracovává šedou vodu na vysoký standard, díky kterému je bezpečná a vhodná pro splachování toalet, zavlažování zahrady, pračky a doplňování bazénu.
Mohu upřednostnit to, na co chci využít svou vodu pro opětovné použití?


Ano, s Hydraloop HOME se rozhodujete a upřednostňujete, za jakým účelem chcete používat vodu Hydraloop. Normálně nastavíte Hydraloop HOME tak, aby nejprve dodával vodu pro splachování toalet a pro pračku, ale v létě můžete upřednostnit zavlažování vaší zahrady. S Hydraloop HOME umožňuje aplikace také zvolit vlastní prioritu pro recyklovanou vodu. Zbytek vyčištěné vody pak můžete použít pro splachování vaší toalety nebo pračku. To vše bude provedeno zcela automaticky na základě nastavení aplikace Hydraloop.
Vydává Hydraloop zvuk?


V pohotovostním režimu a během úpravy vody vydává Hydraloop zvuk, přibližně 40 dB, což je srovnatelné s akváriem.
Co nabízí aplikace pro chytré telefony?


Každý systém Hydraloop je dodáván s vestavěným hardwarem a softwarem, který nepřetržitě monitoruje a řídí systém. Je připojen k vaší domácí síti WiFi. systém pracuje zcela automaticky, bez zásahu uživatele, ale pokud chcete, můžete optimalizovat úspory vody kontrolou aplikace. S Hydraloop Xtra umožňuje aplikace také zvolit prioritu pro recyklovanou vodu.
Mohu pít Hydraloopem upravenou šedou vodu?


Ne. Ošetřená šedá voda není vhodná k pití, ale je dezinfikována. Neměla by se používat ani k osobnímu mytí nebo vaření
Co se stane, když se voda pro opětovné použití vyčerpá?


V případě, že jste vyčerpali veškerou upravenou a dezinfikovanou vodu pro opakované použití, systém se automaticky přepne na záložní vodu, kterou může být voda z vodovodního řadu nebo dešťová voda. Jakmile bude k dispozici nová upravená voda pro opakované použití, Hydraloop se automaticky přepne zpět na vodu pro opětovné použití.
Co se stane, když jsem na dovolené?


V případě, že systém Hydraloop nezjistí žádnou aktivitu v domácnosti po 72 hodinách, automaticky se přepne na „prázdninový režim“ a po zjištění aktivity v domácnosti se automaticky vrátí zpět do provozu. Další možností je přepnout aplikaci do režimu „dovolená“, když opustíte dům na dovolenou.
Je instalace Hydraloop možná pouze pro novostavby?


Ne. Hydraloop lze dovybavit do stávajících domů a bytů a zabudovat do novostaveb. Instalace systému Hydraloop je snadná v novostavbách domů a bytů a jako součást renovace domů. Je také velmi dobře možné nainstalovat Hydraloop do stávajících domů, ale jednoduchost závisí na vaší osobní situaci. Buď váš prodejce nebo přímo v Hydraloopu vám můžeme pomoci s vašimi projektovými výkresy. Na této webové stránce najdete také vysvětlující a informativní videa s inspirací, instalatérskou přípravou a uvedením systému Hydraloop do provozu. Kontaktujte nás, pokud vám můžeme pomoci s vaším projektem.
Jak často musím provádět údržbu?


Jednou z výhod systému Hydraloop je to, že nemá žádné filtry nebo membrány, takže se nezanáší ani nepotřebuje výměnu filtru. Hydraloop má mnoho bezpečnostních kontrol 24 hodin denně. Všechny důležité komponenty v systému Hydraloop jsou monitorovány online 24/7 a v případě neobvyklého chování některé součásti se systém automaticky přepne na záložní vodu a pošle varovnou zprávu vám a vašemu instalačnímu personálu. Doporučujeme nechat provést každoroční preventivní údržbu odborníkem.
Stále máte nezodpovězené otázky?


Jsme tu, abychom vám pomohli. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.