Modré zlato

World map 2040

Množství srážek je prostě nedostatečné ku množství, které vytáhneme z podpovrchu naší země.

 

FAKTA A ČÍSLA

Organizace spojených národů očekává, že naše planeta bude mít v roce 2050 9,7 miliardy obyvatel a očekává se, že poptávka po vodě vzroste o dalších 20-30%
do roku 2050. Toto přelidnění klade velký důraz na naše základní životní zdroje, z nichž voda je naší největší výzvou

Increase water demand.jpg
 

MYSLETE GLOBÁLNĚ, JEDNEJTE LOKÁLNĚ

Grapg Power of decentralized recycling.j

Celosvětově se 80% všech odpadních vod  vrací do životního prostředí nevyčištěné (UNESCO 2017). Až příliš často je voda považována za levný zdroj - a odpadní voda je považována za jednorázovou. Teď se to musí změnit. Nyní je čas zavést řešení obnovitelného zodpovědného  vodohospodářství a zabránit ztrátě našeho nejcennějšího zdroje.

 


Hydraloop Systems vytvořila první řešení svého druhu pro inteligentní města; kompaktní, wifi/řízené, udržitelné, decentralizované systémy recyklace vody s průlomovou a převratnou technologií čištění. Decentralizovaná recyklace vody nabízí opětovné použití šedé vody a je nejúčinnějším a nejekonomičtějším alternativním zdrojem vody uvnitř budovy a dává našim nejcennějším zdrojům opakované použití. Recyklací u zdroje a dvojitým použitím vody se může podstatně omezit rostoucí poptávka po sladké vodě a zachovat její dostupnost pro další generace.

osn 

Cíle udržitelného rozvoje (UnsdG)

Pokud bude v příštích 30 letech nová výstavba vybavena decentralizovanými systémy recyklace vody, můžeme vyřešit celosvětový nedostatek vody.

Hydraloop Systems ji považuje za svou odpovědnost a je hrdý na to, že přispívá ke čtyři cílům udržitelného rozvoje ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ.

Cíle udržitelného rozvoje jsou plánem k dosažení lepší a udržitelnější budoucnosti pro všechny. Zabývají se globálními výzvami, kterým čelíme, včetně výzev souvisejících s chudobou, nerovností, změnou klimatu, zhoršováním životního prostředí, mírem a spravedlností. Všech 17 cílů je vzájemně propojeno a  je důležité, abychom jich do roku 2030 dosáhli všech a žádný nevanechali.

UNSDG 04-2021.png
MicrosoftTeams-image (1).png
 

Dokumentární film : Brave Blue World  STATEČNÝ MODRÝ SVĚT

Společnost Hydraloop je velmi hrdá, že byla vybrána a předtavena  v dokumetu Brave Blue World s jejím decentralizačním řešením pro recyklaci a úsporu vody. Hydraloop nabízí snadné řešení recyklace v domácnostech a umožňuje lidem přijmout nové technologie a inovace. My, lidé můžeme  přehodnotit a aktivně změnit způsob, jakým hospodaříme s vodu sami. Dokument Brave Blue World přináší setkání s průkopníky a inovátory z 5-ti kontinentů, kteří se zabývají globálními problémy v oblasti vody a kanalizace. Jejich příběhy odhalují nadějnou a optimistickou budoucnost našeho nejcennějšího zdroje. Dokumentární film a má podporu od influencerů a aktivistů, jako je Matt Damon, Jaden Smith a Liam Neeson.

Emotivní dokument Brave Blue World změní vnímání lidí o vodě, pomocí použitých příběhů a bude vést k jejich pozitivním změnám! Dokument měl premiéru v prosinci 2019 v Hollywoodu a v roce 2020 se bude promítat po celém světě.

www.braveblue.world

Partneři filmové produkce:

Screenshot 2019-12-27 at 11.01.06.png