O HYDRALOOPU

ces tekst 2020 zwart.png
BestofCES.2020-Winner wit.png

Sídlo společnosti Hydraloop je v budově Wetsus na WaterCampusu v Leeuwardenu. Vodní kampus je nizozemským místem setkávání v sektoru vodohospodářských technologií a Leeuwarden je jmenován jako město inovací Spojených národů. (www.watercampus.nl)
Naše kancelář v USA se nachází v Radě pro vodu v Globálním vodním centru v Milwaukee.

 

Před více než 10 lety jsme se rozhodli, že je možné vytvořit kompaktní vnitřní interiérový recyklační systém, který výrazně sníží spotřebu vody, aniž by to však omezilo komfort bydlení, který by byl cenově dostupný a snadno použitelný, nenáročný na údržbu a vypadal stylově . Roky jsme strávili výzkumem a vývojem, projektováním, budováním a rozsáhlými testy.

 

V listopadu 2017 se náš první produkt inteligentní úspory vody nové generace poprvé objevil na trhu v Nizozemsku. Mnoho systémů bylo nainstalováno v několika zemích po celém světě prostřednictvím našeho rozšiřujícího se sítě partnerů a v lednu 2020 jsme zahájili naše globální uvedení produktu na trh v Las Vegas během Consumer and Electronics Show, kde jsme získali ocenění „Best of Innovation“ v kategorii „Sustainability, Eco- design a inteligentní energie “.

Začali jsme se základní myšlenkou opětovného použití vody z koupelny a pračky, ale rychle jsme zjistili, že realizace této jednoduché myšlenky do spolehlivého a dostupného produktu byla náročná. Vyzkoušeli jsme a otestovali mnoho čistících metod s různými technologiemi, filtry a membránami a zjistili jsme, že použití filtrů není správný přístup. Filtry a membrány se vždy ucpávají a vyžadují pravidelnou údržbu a proto jsme se rozhodli, že to není cesta kupředu pro spotřební produkt. Vymysleli  jsme zcela nový přístup a navrhli inovativní metodu k odstranění nečistot, mýdla a dalších částic z vody jedinečnou kombinací 6 technologií úpravy vody. Našeho cíle jsme dosáhli nabídkou čisté, čiré, certifikované a bezpečné recyklované vody s naší samočisticí inteligentní jednotkou Hydraloop připojenou k internetu.

WasRuimte_Lake-website.png

Novinky od společnosti Hydraloop

Vítejte v tiskovém centru Hydraloop, kde si můžete přečíst všo o naší odvážné cestě a celosvětových vizích 

  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
 

Kontaktujte NÁS

Pokud si přejete získat vice informací nebo máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Můžete se s námi spojit pomocí telefonu, emailu a nebo po vyplnění formuláře

Hydraloop Systems B.V.

hlavní kancelář

 

WaterCampus

Oostergoweg 9 

8911 MA Leeuwarden

Holandsko

+31 88 100 3500

info@hydraloop.com

Kancelář v USA

 

Global Water Center 247 W.

Freshwater Way, Suite 201

Milwaukee, WI 53202 USA

 

 +1 414 89 500 21

info@hydraloop.com

USA office.png
Water campus .tiff
New ME 2022.jpg

Hydraloop Middle East

 

19 Floor, Room 1904, Faya Business Park Bldg. Al Buhaira Corniche, Near Al Majaz Premiere Hotel, Opp. Al Majaz 2, Sharjah

United Arab Emirates

 

+971 656 608 02

info@hydraloop.com

Maple Leaf

Hydraloop Representation

Canada: Melissa Lubitz, 

 

35 John Street, Elora Ontario,

N0B 1S0, Canada

info@hydraloop.com

Australian Flags

Hydraloop Representation

Australia: Lisa McLean

 

12 Alfred Street Woolwich 

New South Wales (NSW) 

2110 Australia

techn. added.png

Výrobní partner:

 

Shared Smart Factory:

Technologies Added

Kapitein Grantstraat 9 

7821 AP Emmen

The Netherlands

info@hydraloop.com